O NAS

KOMPLEKSOWE USŁUGI HDS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dźwig HDS, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy, popularnie nazywany żurawiem hydraulicznym to specjalistyczne rozwiązanie znajdujące zastosowanie w transporcie, załadunku, rozładunku i montażu różnego rodzaju towarów wielkogabarytowych. Wyposażone w osadzony na obrotowej kolumnie wychylny wysięgnik teleskopowy oraz wyciągarki urządzenie zamontowane jest na podwoziu samochodu, tuż za kabiną kierowcy. Umożliwia to daleko posuniętą manipulację wysięgiem dźwigu oraz podnoszenie i opuszczanie ciężaru w dowolnym kierunku. Możemy się pochwalić posiadaniem zautomatyzowanego dźwigu HDS nowej generacji, dzięki czemu, w większości przypadków, wszystkie związane z przeładunkiem czy transportem czynności mogą być z powodzeniem wykonane przez jedną osobę. Posiadane przez nas urządzenie charakteryzuje udźwig do 9 ton oraz zasięg 17 metrów.

Nasze ciężarówki

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

System HDS znajduje zastosowanie w niemal każdej gałęzi gospodarki i przemysłu. Świetnie sprawdza się nie tylko przy transporcie, ale również jako typowe urządzenie dźwigowe, służące między innymi do podawania ciężkich materiałów na duże wysokości. Jako taki może być wynajęty na godziny i zostanie dostarczony we wskazane miejsce o ustalonym wcześniej czasie.

USŁUGI HDS W KRAJU I EUROPIE

Dysponujemy wysokiej klasy flotą ciężarową złożoną z dwóch samochodów, Mana oraz Scani. Man o ładowności 10 ton i wymiarach skrzyni 8,5 na 2,55 metra wyposażony jest dodatkowo w usprawniającą pracę windę załadowczą. Scania to nowoczesny, zaopatrzony w dźwig HDS pojazd o ładowności 12 ton i wymiarach skrzyni 7 na 2,55 metra. Nasze samochody spełniają surowe normy spalin Euro 5, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi nie tylko na terenie kraju, ale również we wszystkich miastach Unii Europejskiej, w tym w ich ścisłych centrach oraz w zielonych strefach.

EKONOMICZNIE I KOMFORTOWO

Będąc jednocześnie rozwiązaniem ekonomicznym i wygodnym dźwig HDS znajduje zastosowanie niemal w każdej gałęzi gospodarki i przemysłu. W wielu przypadkach z powodzeniem zastępuje tradycyjne urządzenia samojezdne, które wymuszają dodatkowo konieczność wynajęcia ciężarówki, wózka widłowego i pomocniczego personelu pociągając tym samym za sobą wyższe koszty i nakłady czasu.

BEZPIECZEŃSTWO PRACY I PRZEWOŻONYCH TOWARÓW

Transport HDS to bez wątpienia jedna z bardziej niezawodnych form transportu towarów wielkogabarytowych. Powierzenie ładunku doświadczonemu zespołowi działającemu w oparciu o wysokiej klasy sprzęt gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. W konsekwencji wszystkie czynności odbywają się z zachowaniem podstawowych zasad BHP, a towar dociera na miejsce przeznaczenia punktualnie, bezpiecznie i w nienaruszonym stanie.